Poznaj lepiej FrogStory!

Cześć!

Nazywam się Marcin i jestem żonatym, trzydziestoparo letnim facetem z Chorzowa. Na co dzień pracuję na etacie. Po pracy uwielbiam oglądać filmy związane z podróżowaniem, filmowaniem oraz montażem. Przy dobrych warunkach pogodowych latam dronami. Od jakiegoś czasu swoje filmy czy zdjęcia publikuje na znanych portalach społecznościowych takich jak YouTube, Facebook, Instagram czy FrogStory. Staram się również dbać o swoją kondycję fizyczną, chodząc m.in. na basen czy na bieżnię.

Dlaczego powstał ten blog?

Nagrywam, fotografuje, podróżuje — chcę się tym dzielić, a nie chować do szuflady czy jak to jest w moim przypadku zgrywać na dysk zewnętrzny i wyłączyć zasilanie. Cieszy mnie każdy film czy zdjęcie, którym mogę się podzielić z innymi. Tym bardziej że nie posiadam dużego doświadczenia, przy tworzeniu filmów. Moje filmy powstają głównie za sprawą starej kamery Go Pro 6 oraz jednego z najmniejszych dronów Mavica Air. Całkiem niedawno do sprzętu dołączył Lumix GH5, ale nim nauczę się nim posługiwać minie trochę czasu. Chcę mieć komu pokazywać to, co udaje mi się wykreować, mając niskobudżetowy oraz mobilny sprzęt. Tak powstało FrogStory.

Dlaczego warto czytać mój blog?

– Wielu ludzi stara się podróżować jak najtańszym kosztem. Ja również nie lubię wyrzucać pieniędzy w błoto. Staram się, aby podróże były jak najtańsze. Zawsze sprawdzam wszystkie bezpłatne atrakcje i wybieram tańsze rozwiązania, dzięki czemu także Tobie zostanie więcej pieniędzy na kolejne wyjazdy, jeśli zdecydujesz się skorzystać z moich pomysłów.

– Po drugie nie jestem związany żadnymi umowami czy zobowiązaniami z jakąkolwiek firmą. Jeśli w tekście czy na filmie mówię, że coś mi się podoba lub nie podoba, możesz być pewny, że jest to moja własna opinia. Obiecałem sobie, że jeśli kiedyś uda mi się nawiązać jakąkolwiek współpracę to na pewno nie będzie ona naginać rzeczywistości — nie podpisze się pod byle czym własnym nazwiskiem.

– Po trzecie po każdej podróży mniejszej lub większej będę zamieszczał szczegółowy plan wyjazdu. Dzięki temu nie będziecie musieli samemu wszystkiego szukać i planować. Dostajesz gotowy plan, który wcześniej zobaczysz również na filmie i jeśli Ci się on spodoba, będziesz mógł z niego skorzystać.

– Zawsze zabieram ze sobą drona, więc przed każdym wyjazdem muszę sprawdzić aktualne prawo lotnicze oraz warunki pogodowe, z jakimi zmierzę się na miejscu. Dla operatorów nie tylko tych wakacyjnych blog będzie świetnym źródłem informacji o tym, jak i gdzie można sobie polatać.

Powodów do odwiedzania FrogStory jest oczywiście jeszcze dużo więcej. Jeden lubi czytać, drugi lubi wiedzieć więcej, trzeci przejrzy sobie zdjęcia czy film. Będę się starał, aby każdy czytelnik znalazł tutaj coś dla siebie.